Dietolog online
    Dietolog ON-line
    1,000.00 
    vstupní prohlídka

Dietolog online

Hodně často slyšíme o zdravém životním stylu a něco i víme o správné výživě. Dříve nebo později mnozí z nás začnou přemýšlet, jak své tělo zachovat zdravější a výkonnější nebo mít štíhlejší postavu, jak si udržovat  obličej a pokožku co nejdéle mladé a svěží. To vše přímo souvisí s naší výživou, stravovacím chováním a stravovacími návyky.

Práce specialisty na výživu je podrobně popsána v sekci našich služeb Dietolog offline. Samozřejmě je lepší přijít k nám do centra a podstoupit počítačovou diagnostiku  „Medbiotech“. Pokud ale takovou možnost nemáte, pak jsou možné konzultace online. Výživový poradce v rozhovoru s Vámi zjistí Vaše chronická onemocnění, a také určí stav Vašeho mikrobiomu na základě Vašich preferencí, stravovacích návyků a chování v každodenním životě. Na základě toho nabídne výživový plán na míru a doporučí pitný režim. A k tomu ještě  dostanete jídelní deníček pro každý den. Další setkání s výživovým poradcem probíhají jednou týdně.

Jako nezbytnou  součást  výživového plánu Vám poradíme jak změnit svůj životní styl,  fyzické aktivity a poskytneme odkaz  na videa,  jak správně cvičit doma 

Navíc velké množství užitečných, doplňujících informací o správné výživě, pitném režimu, receptech a různých cvičeních najdete na našem youtube kanálu https://www.youtube.com/channel/UCf6A7GN5FaH5qo0yvdlFrKA.

Když mluvíme o službě online výživového poradce, je třeba zdůraznit, že je primárně doporučována pro „lehčí“ případy a věk do 45 let, kdy jde například o pouhou úpravu stravovacích návyků nebo úpravu jídelníčku. V tomto případě není naléhavá potřeba návštěv našeho centra a všechny schůzky lze domluvit přes videochat. Nutno říci, že tento přístup vyžaduje větší sebedisciplínu a zodpovědnost od samotného pacienta. V tomto případě je vše opravdu jen v jeho rukou, a musí dodržovat veškerá doporučeni našich specialistů. Pokud je pacient nedodrží, nebo dodrží jen částečně, nemusí dojit k požadovanému výsledku. Je nutné jasně a jednoznačně dodržovat všechna doporučení, pečlivě sledovat změny stavu vašeho těla (naslouchat tomu), včas a přesně předávat informace našemu specialistovi.

 

Tento typ služeb výživového poradce byl vyvinut na základě požadavků našich pacientů, z nichž mnozí žijí v jiných městech nebo dokonce zemích a mají k nám absolutní důvěru.

Osobám starším 45 let s těžkým chronickým onemocněním, doporučujeme přijít do našeho centra na konzultace. V tomto případě je nutné pečlivější a podrobnější zkoumání problému, a proto doporučujeme především počítačovou diagnostiku „Medbiotech“, po které bude možné objektivně posoudit stav těla, fungování jeho systémů a vnitřních orgánů.

Dále je nutné probrat dříve diagnostikovaná chronická onemocnění, míru fyzické aktivity, životní styl, stravování, přítomnost různých druhů alergií a podobně. Dále jsou rovněž nutné průběžné návštěvy u našich specialistů za účelem kontroly a korekce výsledků. V krátké době, po zahájení rehabilitačního kurzu se objevují první výsledky a většina pacientů obvykle chtějí zkusit i další naší služby. 

Kvůli tomu nabízíme různé baličky na míru obsahující: osteopatie, kraniosakrální terapie, kinezioterapie, homeopatie, dechové cvičení, masáž, spinální trakce na trenažere Evminova, přístrojové procedury, léčebné programy péče o obličej a tělo a mnoho dalších služeb. To vše zaručuje úspěch a dlouhodobě udržitelné výsledky.

Závěrem lze říci, že správný a komplexní přístup je klíčem k řešení zdravotních problémů
a klíčem k obnově organismu a udržení jeho přirozené fyziologické aktivity. Vše co potřebujete najdete v našem centru na jednom místě. Jedná se o počítačovou diagnostiku, konzultace se zkušeným specialistou, individuální výběr nejvhodnějšího baličku a neustálé sledování výsledků.