Výživový plán na míru
  Dietolog OFFline
  1,000.00 
  vstupní prohlídka

Dietolog offline.

Диетолог офлайн

Naše tělo je samoregulační systém. Tělo samo vybírá a udržuje hodnoty velkého množství parametrů, mění je v závislosti na potřebách, což mu umožňuje poskytovat nejoptimálnější režim fungování. Například v horkém počasí naše tělo vyžaduje více vody pro zvýšení přenosu tepla
a snížení tělesné teploty.  Naše tělo se snaží udržovat homeostázu – stálost stavu vnitřního prostředí těla.

Proč je pro některé z nás těžké regulovat stravu, jíst správně a ve správném množství?
Protože v našem těle žijí biliony mikroorganismů a každý má v jídle své preference, tyto společně tvoří lidský mikrobiom, který je jedinečný jako otisk prstu. U téhož člověka se mikrobiom mění s věkem, stejně jako s příjmem léků, nemocemi a stravou. Mikrobiom ovlivňuje stav těla jako celku, protože podporuje činnost gastrointestinálního traktu, ovlivňuje imunitní systém, metabolismus a vztah mezi střevem a mozkem.

Kdo žije v člověku? Paraziti, plísně, viry, bakterie. Naše závislosti určují ti, kteří v nás žijí. Potravinové návyky určují především parazité a tím i mění charakter člověka. Například: kvasnice – nutí člověka hledat cukr. Ale bakterie jsou naši přátelé. Dostaly se do našeho těla, aby nám pomohly v evoluci. Lidé mají asi 22 000 genů, zatímco bakterie (náš mikrobiom) mají přes 20 milionů genů. 

Naše dobrá nálada závisí na našem mikrobiomu.

Příklady:

 1. Hodně bifidobakterií: člověk je klidný, trochu pomalý, vždy pomůže.
 2. Hodně laktobacilů: člověk je mobilní, aktivní, ctižádostivý

Dříve lidé umírali na infekce, ale úroveň metabolických a cévních poruch byla minimální
a onkologie byla extrémně vzácná. Cévní poruchy se vyskytují v důsledku toho, že v krvi jsou různé neobvyklé bílkoviny, se kterými imunitní systém potřebuje bojovat ( bílkoviny virů, bílkoviny potravin). Přírodou bylo stanoveno, že se do těla nedostává mnoho bílkovin. To se v naší době změnilo. Svět tloustne.

Jak se vrátit na výchozí bod? Je třeba najít rovnováhu!

Zde je 7 jednoduchých podmínek:

 1. Silná imunita.
 2. Snížení tělesné hmotnosti.
 3. Snížení příjmu cukru a droždí.
 4. Omezení používání zahraničních potravin.
 5. Zjednodušení jídelníčku, zjednodušit ho.
 6. Nepoužívání přípravků s GMO – tělo špatně funguje, tělo nedokáže pochopit, která bílkovina se do něj dostala.
 7. Snížení překyselení organismu.

Диетолог офлайн

Jen pár příkladů.  Kvasinky vrhají neurotoxiny do našeho krevního oběhu – tím vzniká deprese. A další přiklad je, že houby milují alkohol.

Proto první návštěva začíná počítačovou diagnostikou, vytvořením výživového plánu na míru a doporučením vhodného pitného režimu na míru.Výživový plán na míru je zaměřen především na obnovu normálního mikrobiomu a udržení celkové homeostázy. 

Jedním z nejčastějších problémů, se kterými se lidé obracejí na výživového poradce, je nadváha. V programu Rychle zhubnout/ hubnutí – správná výživa je 70% úspěchu. Odborná konzultace u nás také pomáhá snížit projevy a v rámce prevence i vyhnout se následujícím onemocněním:

 • dna
 • metabolické poruchy, urolitiáza, žlučové kameny
 • cukrovka
 • obezita
 • arteriální hypertenze
 • onemocnění gastrointestinálního traktu
 • ateroskleróza a další.

Диетолог офлайн

Je třeba poznamenat, že, neuropatické a jiné “nekontrolované” diety nedosahují dobrých výsledků, neléčí a někdy dokonce škodí. Mnoho lidí slyší slovo „dieta“ a jednoduše si představí seznam toho, co nejíst. Takové přístupy jsou primitivní a nevedou k výsledkům. Jakékoli vyloučení potravin nebo skupin potravin z jídelníčku musí být odůvodněno a vždy pod dohledem odborníka.V našem centru výživový poradce nikdy nepracuje sám. Díky našim bohatým zkušenostem a velkému seznamu služeb jsme schopni vypracovat komplexní kurz obnovy těla, který může zahrnovat osteopatie, kraniosakrální terapie, kinezioterapie, homeopatie, dechová cvičení, masáž, spinální trakce na trenařere Evminova, přístrojové  procedury , léčebné programy pro péči o obličej a tělo a mnoho dalších typů našich služeb. A co je velmi důležité, budete vždy pod dohledem a kontrolou našich specialistů. Pouze komplexní
a systematický přístup ke zlepšení těla poskytuje dobrý a stabilní výsledek!

Navíc velké množství užitečných, doplňujících informací o správné výživě, pitném režimu, receptech a různých cvičeních najdete na našem youtube kanálu https://www.youtube.com/channel/UCf6A7GN5FaH5qo0yvdlFrKA.