Ze všech částí našeho těla je kůže obličeje nejvíce vystavena vnějším vlivům, a proto potřebuje zvláštní péči. Téměř všichni se již od dětství setkáváme s různými situacemi, kdy náš obličej vyžaduje zvýšenou pozornost a pečlivější péči. Poprvé se to stane během puberty a začneme přemýšlet, jak se zbavit akné a problémů s obličejovou pokožkou. A musíme říct, že pro některé z nás bylo to skutečně problémem. V dospělosti je náš obličej také neustále vystaven nepříznivým faktorům, jako jsou sluneční paprsky v létě nebo vítr, sníh a mráz v zimě. Prach v domě a vliv velkého množství škodlivých látek venku také nepřispívají ke zdravější pokožce našeho obličeje. Pak přidejme vrstvy kosmetiky a rtěnky u žen a dívek. To vše říká jenom že obličej potřebuje naši pozornost a pečlivou péči, péče o obličej je prostě nezbytná abychom zachovali svěžest, krásu, mládí a přitažlivost po mnoho let.

Můžeme vám v tom pomoci? Ano, samozřejmě. Co k tomu potřebujete? Udělejte si čas a přijďte k nám na konzultace. Ostatní je v našich rukou a pozitivní výsledek je zaručen.

Jak to děláme:

  • Autorské metody omlazení a zpevnění obličejové kůže založené na mnohaletých zkušenostech v kosmetologii.
  • Moderní technologie a více než 15 moderních kosmetických přístrojů.
  • Profesionální kvalitní kosmetiku Derma Series, Eriсson Laboratoire.

Je to tak důležité? Ano, protože to je záruka výsledku a že budete spokojeni.

Co získáte:

  • Diagnostiku stavu Vaše pokožky.
  • Procedury po omlazení obličeje.
  • Omlazení pokožky o 10 let a dobrou náladu.
  • Individuální přístup.

Kosmetolog – provede diagnostiku Vaší pokožky a sestaví komplexní individuální program zaměřený na zdraví, omlazení nebo léčbu pokožky obličeje, krku a dekoltu. Získáte také doporučení, jak pečovat o svou pokožku doma. Pokud je to potřeba, můžeme vám poradit, jaké změny provést ve vašem každodenním životě, abyste si udrželi krásnou, svěží a mladistvou pokožku co nejdéle.

Dietolog – sestaví pro Vás  výživový plán na míru a nejvhodnější pitný režim, který přispěje k léčbě nebo omlazení pokožky obličeje.

Naše autorské metody úspěšně spojují a kombinují masážní techniky a přístrojové procedury. V arzenálu máme 6 typů masáže obličeje, 12 přístrojových procedur a komplexy péče podle protokolů Derma Series a Eriсson Laboratoire.

Jednou z nejžádanějších procedur je autorský komplex neinvazivní plastiky obličeje – jinými slovy, analog plastické chirurgie. Výsledky jsou viditelné již po prvních procedurách a trvalý účinek trvá od 6 měsíců do jednoho roku. Vše závisí na počtu procedur a vybraném komplexu. Podrobnější informace můžete najít v příslušné sekci na našem webu.

Buďte mladí a krásní.