Výživový specialista

Диетолог

Naše Centrum se jmenuje „Centrum krásy a zdraví“ a to nejsou jen slova. Celý výčet našich služeb je zaměřen především na to, abychom vám pomohli být zdravý, to znamená zachovat a zachovat vaši přirozenou krásu po mnoho let. A otázka správné výživy, tzn. Klíčovou roli zde hraje výživový poradce.

To, jak nyní žijeme, náš životní styl a strava mají hodně společného s tím, jak se cítíme zdravě a dobře. To znamená, jak zdravá a přitažlivá je naše pokožka, obličej a tělo. A to platí v každém věku.

Co kolem sebe vidíme, když vyjdeme do města? Obrovské množství rychlého občerstvení a propagačních nabídek na večeři co nejrychleji a na cestách. To vše se děje s cílem uspokojit potřeby a vyhovět modernímu rytmu života a podnikání. Nyní se pojďme zamyslet nad tím, jak je to dobré pro vaše tělo? Vzpomeňme, jak nás živila maminka a babička. Krmili nás každý den suchým jídlem, na cestách převařeným masem nebo bramborami smaženými na starém másle? Samozřejmě že ne.

Dokud jsme mladí a zdraví, zdá se nám, že můžeme jíst cokoli a bez větší újmy na zdraví. Mnoho z nás si ani okamžitě nevšimne vzhledu dalších kilogramů a otoků těla. A stávají se bdělými pouze tehdy, když je obtížnější chodit po schodech, je dušnost a tíže v žaludku atd. Někdo okamžitě běží do posilovny a začíná tvrdě trénovat, a to pomáhá. Někomu to ale nepomáhá a myslí si, že po přečtení módního jídelníčku na internetu vyřeší všechny své problémy. Bohužel je to mylná představa a může dokonce vést k dalším zdravotním problémům.

V otázkách zdraví a krásy je důležitý individuální integrovaný přístup. A nejsou to jen slova, je to podloženo mnohaletými zkušenostmi našich specialistů a výsledky lidí, kteří nás kontaktovali. Proto služba výživového poradce úzce souvisí s dalšími službami, jako je online výživový poradce, počítačová diagnostika, kinezioterapie, masáže těla a další. Více o každém z nich si můžete přečíst v příslušných sekcích.

Tento typ služeb nutričního specialisty byl vyvinut na základě požadavků našich pacientů, z nichž mnozí žijí v jiných městech nebo dokonce zemích a mají absolutní důvěru v práci a zkušenosti našich specialistů.

Navíc velké množství užitečných, doplňujících informací najdete na našem youtube kanálu NK CENTER

Existuje video materiál o správné výživě, dechových praktikách a komplexech fyzických cvičení.

Buďte krásní a zdraví!