Диетолог

Jsme “Centrum krásy a zdraví” a to nejsou jen slova. Celá škála našich služeb je především zaměřena pomoc, aby vám vaše zdraví dlouho vydrželo, což taky znamená udržovat a zachovávat Vaši přirozenou krásu po dlouhá léta. Správná výživa, tedy dietologie, hraje zde jednu z hlavních rolí.

Náš životní styl a stravování má značný vliv na naše zdraví, na to jak zdravá a přitažlivá je naše kůže, obličej a tělo. A platí to pro každý věk.

Co vidíme kolem sebe, když vyrážíme do města? Obrovské množství fast foodů a reklamní nabídky, jak si rychle dát oběd. To vše je uděláno proto, aby uspokojilo potřeby a odpovídalo modernímu tempu života. Ale teď se zamysleme: jak prospěšné je to pro Váš organismus? Vzpomeňme si, jak nás krmila naše matka a babička. Zda nás každý den krmily suchou stravou, na cestě, masem nebo bramborami smaženými na starém oleji? Samozřejmě – ne.

Dokud jsme mladí a zdraví, zdá se nám, že můžeme jíst cokoli bez většího poškození zdraví. Mnoho z nás si dokonce any nevšimne hned nadbytečných kilogramů a otoků těla. A začíná to řešit až tehdy, když je obtížnější chodit po schodech, objevuje se dušnost a těžkost v žaludku a tak dále. Někdo pak běží do posilovny a začne intenzivně cvičit, a to pomáhá. Ale někomu to nepomáhá a myslí si, že přečtením módní diety na internetu vyřeší všechny své problémy. Bohužel, toto je omyl, a dokonce může to být i cesta k ještě větším zdravotním problémům.

V otázkách zdraví a krásy je důležitý individuální komplexní přístup. A to nejsou jen slova, to je podpořeno mnohaletými zkušenostmi našich specialistů a výsledky lidí, kteří se na nás obrátili. Proto je práce dietologa úzce propojena s dalšími službami, jako je dietolog online, počítačová diagnostika celého těla, kinezioterapie, masáž těla a další. Podrobněji o každé z nich se dozvíte v příslušných oddílech.

Autorské metody „Správná výživa a zdraví“ jsme vyvinuli na přání našich pacientů, z nichž mnozí žijí v jiných městech nebo dokonce v jiných zemích a s absolutní důvěrou přistupují k práci a zkušenostem našich specialistů.

Kromě toho můžete získat mnoho užitečných doplňujících informací na našem YouTube kanálu https://www.youtube.com/channel/UCf6A7GN5FaH5qo0yvdlFrKA

Tam najdete videa o správné výživě, dechová gymnastika a jiné užitečně cvičení pro každý den.

 

Buďte fit a zdraví!