Rychle zhubnout / Hubnutí
  1,200.00 
  60 min

Rychle zhubnout/ Hubnutí

Lze s jistotou říci, že nadměrná váha a obezita jsou jedním z vážných problémů, se kterými se specialisté po celém světě potýkají. Podle statistických údajů trpí nadměrnou váhou téměř 30 % celosvětové populace. A podle údajů WHO zveřejněných v květnu 2022 je dvě třetiny dospělé populace (starší 18 let) v Evropě a Asii postiženo touto nemocí, a třetina dětí.

Všichni víme, že přebytečná váha není příliš pohodlná a pro mnohé z nás příliš atraktivní. Ale málokdo z nás si uvědomuje, že je to velmi škodlivé pro naše zdraví. Nadbytečná váha totiž poškozuje klouby, srdce, cévy a další orgány a systémy. Co vede k nadbytečné váze? S výjimkou situací, kdy nárůst váhy je důsledkem vážných onemocnění, hlavními faktory jsou nevhodná strava a nezdravý životní styl. To zahrnuje nedostatek fyzické aktivity a nesprávný denní režim.

Jak s tímto bojovat? Stačí jen vést zdravý životní styl a podaří se vám rychle zhubnout.

Zdravý životní styl zahrnuje:

 1. Odmítnutí škodlivých návyků: kouření, drogy, alkohol.
 2. Fyzická aktivita podle věku a zdravotního stavu: sport, léčebná tělesná výchova, tanec atd.
 3. Racionální nebo vyvážená strava (jídelníček na míru).
 4. Individuální pitný režim.
 5. Schopnost zvládat stres.
 6. Dodržování denního režimu (spánek nejméně 8 hodin denně).
 7. Omezení času stráveného s elektronickými zařízeními.
 8. Procházky na čerstvém vzduchu.
 9. Být ve skvělé náladě a komunikovat s zajímavými pozitivními lidmi.
 10. Sledování zdravotního stavu, pravidelné preventivní prohlídky u lékaře jednou ročně.

 

V roce 2015 jsme vytvořily autorský program s názvem “Moje nové krásné tělo”. Všechny procedury se doplňují a posilují navzájem. Byly vytvořené dvě experimentální skupiny pacientů po 10 osobách s problémem nadváhy. První skupina používala tradiční metody hubnutí, druhá skupina používala autorskou metodu.  Výsledky obou skupin byly každý měsíc porovnávány. Po třech měsících vykázala druhá skupina 30% zlepšení oproti první skupině a trvalejší výsledek, po šesti měsících se zvýšil výsledek na 50 %. Po 1. roce byl výsledek stále stejný. Nejdůležitější je, že účastníci dokázali nejen zlepšit svůj zdravotní stav, ale také změnit kvalitu svého života k lepšímu. 

Rychle zhubnout/ Hubnutí

Rychle zhubnout/ Hubnutí
Rychle zhubnout/ Hubnutí
Rychle zhubnout/ Hubnutí
Rychle zhubnout/ Hubnutí

Program se skládá ze 7 jednoduchých kroků. 

Krok 1: Diagnostika celého organismu přístrojem “Medbiotech”.

Hodně mluvíme o důležitosti diagnostiky. V tomto případě je to jeden z klíčových bodů. Úspěch kurzu a dosažení maximálních výsledků začíná studiem homeostázy organismu pacienta a identifikací skutečných příčin nadváhy. 

V této fázi pacient dostává individuálně sestavený pitný režim, výživový plán na míru, program fyzických aktivit, doporučení ke změně životního stylu a denního režimu.  

Doba trvání je 1,5 hodiny.

Krok 2: Vlnová terapie.  Biorezonanční terapie.

Dochází ke zlepšeni funkce tělesných systémů: lymfodrenáž, detoxikace, obnovení hormonální rovnováhy, stabilizaci nervového systému, snížení chuti k jídlu, zvýšení metabolismu. Metoda je spojena s průběžnou diagnostikou „Medbiotech“ a korekce jednotlivých postupu.

Délka trvání je 40 minut.

Krok 3: Detoxikace, lymfodrenáž, peeling a zábaly. 

Před masáží nebo přístrojovým ošetřením se provádí peeling/skrubbing, který odstraní odumřelé kožní buňky a stimuluje smysly pokožky. Pressoterapie lze účinně kombinovat se zábaly. Ta podporuje látkovou výměnu, odstraňuje z těla přebytečné tekutiny a tuk, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky a cév. Po pressoterapii na dlouhou dobu zapomenete na otoky a tíhu v nohou. Toto ošetření také umožňuje výrazné snížení cévního propojení nohou.  

Doba trvání: 1,5 hodiny.

Krok 4: Masáž.

Kombinace manuálních a přístrojových technik (banková masáž, vakuová válečková masáž, lymfodrenáž, anticelulitida a guaša). Před masáží se na tělo aplikuje termoaktivní gel na spalování tuků na bázi řas. Po masáži lze na problematické partie aplikovat alginátovou masku, která odstraní další tuk. 

Doba trvání masáže je 1,5 až 2 hodiny.

Krok 5: Přístrojové procedury.

Důležitou součástí kurzu je ultrazvuková kavitace, vakuová válečková masáž, RF-lifting a mikroproudy.  Výsledkem těchto procedur je rozpad tukových zásob a jejich odstranění z těla, výkonná lymfodrenáž, stimulace tvorby kolagenu a elastinu. Vzhledem k tomu, že úbytek hmotnosti může vést k ochabnutí přebytečné kůže, je důležité provádět zákroky ke zlepšení elasticity kůže a jejímu stažení již v rané fázi.

Doba trvání těchto ošetření je 1,5 hodiny.

Krok 6: Fyzická aktivita, kinezioterapie.

Mírná a individuální fyzická aktivita. Cvičení probíhá pod vedením našich odborníků. 

Doba trvání: 1 hodina.

Krok 7: Dodržovaní výživového plánu a pitného režimu.

Rychle zhubnout/ Hubnutí

Rychle zhubnout/ Hubnutí
Rychle zhubnout/ Hubnutí
Rychle zhubnout/ Hubnutí