Peeling těla

 

Jednou z hlavních procedur, která se používá jak samostatně, tak v programech spojených s omlazením, zdravím a hubnutím (Rychle zhubnout/ Hubnutí)anticelulitidní programy, je peeling. Stejně jako v jakémkoli jiném případě, kdy se hovoří o kráse a zdraví, úspěch a výsledky závisí na profesionalitě a znalostech terapeuta, správně sestaveném komplexu procedur a také na použitých prostředcích. V našem centru máme hluboké znalosti svého oboru a používáme pouze vysoce kvalitní profesionální výrobky. To znamená, že s výsledkem budete určitě spokojeni.

Rád bych také řekl pár slov o tělovém ošetření skrabem a o peelingu. Všichni to víme, ale zopakujme si to: skrab a peeling jsou různé procedury a ne vždy jsou zaměnitelné. Skrab odstraňuje nadbytek odumřelých buněk z povrchu kůže a může se provádět pravidelně po celý rok. Peeling se většinou provádí na podzim a v zimě. Úkolem peelingu je rozpouštění odumřelých buněk kůže a stimulace epidermis, což vede k jejímu obnově. Proto je peeling velmi prospěšný v zimě, kdy se zpomalují procesy v těle. Skraby obsahují různé přírodní abrazivní látky, oleje, extrakty a rostlinné složky. Jejich použití zlepšuje prokrvení kůže a výživu, obnovuje buňky a čistí póry. Jinými slovy, skrabování je mechanické ošetření kůže.

Peeling je naopak chemický postup, který hluboce působí na kůži a má celkové prospěchy pro tělo. Působení na kůži probíhá na hlubší úrovni a proceduru by měl provádět pouze odborník. Po peelingu by měla kůže obnovit svou ochrannou schopnost a “připravit se” na teplou jarně-letní sezonu. Proto se peeling nedoporučuje v létě nebo na jaře.  

 

Tělový peeling se používá za následujícími účely:

 

Naši specialisté Vám nabídnou několik typů tělového peelingu:

  • Enzymový peeling. Jemná procedura vhodná pro citlivou pokožku, která používá enzymy k exfoliaci kůže. Doporučuje se před masáží a ošetřením lymfatického systému (křečové žíly a lymfedém).
  • Kyselinový peeling. Používá se při výrazných změnách v textuře, reliéfu nebo barvě kůže, stejně jako při přípravě na další přístrojové procedury a v anticelulitidových programech.
  • Mechanický peeling. Tato procedura se provádí pomocí ultrazvuku nebo diamantové mikrodermabrazní metody.
  Zástupný symbol
  Enzymový peeling
  400.00 
  Zástupný symbol
  Mechanický peeling
  200.00 
   
  Zástupný symbol
  Ošetření skrabem
  400.00 


  Zástupný symbol
  Kyselinový peeling
  800.00 
  1 část těla