Rehabilitace a fyzioterapie
  Rekonvalescence po COVID- 19 – 60 min.
  800.00 
  60 min

Rekonvalescence po COVID- 19

V posledních několika letech se celá naše Země zapojila do boje s virem COVID-19. Lze slyšet mnoho různých názorů, od těch, kteří tvrdí, že žádný virus neexistuje, až po ty, kteří onemocnění prodělali a nyní mají komplikace. Jednoznačně lze říci, že na naší planetě viry existovaly a vždy budou existovat. A to, jak moc jsou nebezpečné pro náš organismus, závisí na fyziologických vlastnostech organismu a imunitě konkrétní osoby. Pokud máte oslabenou imunitu, jste v rizikové skupině, a neplatí to pouze pro COVID-19. Od roku 2020 se na nás obracelo mnoho lidí s dotazem na rekonvalescence po prodělané koronavirové infekci a s ní spojených komplikacích. To nás přivedlo k hlubšímu zkoumání následků souvisejících s koronavirem COVID-19.

Ve finále na základě zkoumání a stovek různých testů z toho byl vyvinut program rekonvalescence organismu po COVID-19.

Co vás čeká a jak to funguje.

 1. Počítačová diagnostika celého organismu přístrojem “Medbiotech”
 2. Na základě diagnostiky doporučíme Vám:
 1. Program rekonvalescence může obsahovat:
 • Aplikátory Ljapko a Kuznetsova.
 • Cviky pro zlepšeni a rekondice čichu a zraku.
 1. Průběžná počítačová diagnostika – kontrola výsledků rehabilitace a rekonvalescence.
 2. Program rekonvalescence lze pokračovat doma. Bude Vám poskytnut individuální program.

 

Vytvořený program je zaměřen na obnovu funkce dýchacího, kardiovaskulárního, nervového, trávicího, endokrinního a lymfatického systému. Rekondice a návrat vytrvalosti a odolnost organismu na úroveň před onemocněním. Zotavení psychického a emočního stavu a prevence dalších komplikací.

 

Během lékařského výzkumu bylo zjištěno, že koronavirová infekce nejčastěji poškozuje plíce a dýchací systém. Proto se všichni, kteří prodělali koronavirus, stěžovali na dušnost a obtížné dýchání. Na základě toho jsme vyvinuli nejúčinnější program dechové gymnastiky, který je základem programu rekonvalescence. Kinezioterapie pomáhá Vám obnovit fyzický stav a vytrvalost.

Pokud pokračujete v programu obnovy doma, důkladně sledujte své pocity a reakce organismu na fyzické zatížení. Postupně zvyšujte jakoukoliv fyzickou zátěž a aktivitu.