Anticelulitidní program
    Anticelulitidní programy
    1,200.00 
     

Anticelulitidní program

Během našeho života a pod vlivem různých vnějších faktorů prochází podkožní tuková vrstva změnami a dochází k jevu, který všichni známe jako celulitida. Často se považuje za problém žen, protože jejich kůže je tenčí než u mužů a tukové buňky jsou lépe viditelné. Ale budete překvapeni! Muži také mohou mít celulitidu, ale má často hormonální povahu.

Různé programy proti celulitidě lze najít téměř v každém kosmetickém salonu a fitness trenéři nabízejí tréninkové programy. Náš salon není výjimkou a nabízíme veškeré služby, které vám pomohou udržet vaše tělo pevné a uchovat krásu a přitažlivost co nejdéle.

Co odlišuje jednotlivé programy proti celulitidě a co je účinné? Správně navržený program a kvalitní kosmetické prostředky jsou zárukou úspěchu. Proto vše začíná přípravou vašeho těla.

V tomto případě je velmi účinná lymfodrenáž, peeling a detoxikační zábaly. Díky peelingu se kůže zbavuje odumřelých buněk, aby komponenty obalů a masek lépe a hlouběji pronikly skrze povrchovou vrstvu kůže. Obaly odstraňují nahromaděné škodliviny, toxiny a přebytečnou tekutinu.

Poté začíná proces rozkladu podkožního tuku a odstraňování odpadních látek. K tomu se používá ruční a přístrojová masáž. Masáž zlepšuje metabolismus a krevní oběh v tkáních, zpevňuje pokožky, má silný lymfodrenážní účinek. Všechno toto ve spojení s peelingem a obaly dělá vaši postavu pevnější, dstraňuje otoky a pocit tíhy v nohách.

Po masáži, na problematické oblasti, můžete aplikovat alginátovou masku. Zlepši účinek masáže a zvýší pružnost kůže a hydrataci. Dobrým pomocníkem bude také presoterapie s horkými obaly z mořských řas.

Антицеллюлитные Программы

Na závěr je nezbytné pokožky zpevnit. Obaly a kinezioterapie Vám pomohou zbavit se povislé kůže. Naši specialisté Vám doporučí nejvhodnější kombinaci obalů a fyzických cvičení. To vše je u nás dostupné.

Je důležité si uvědomit, že pro dosažení požadovaného a trvalého výsledku je potřeba absolvovat 10-15 procedur. První výsledky a zlepšení uvidíte již po prvních návštěvách, ale pokud nedokončíte celý kurz, problém se vrátí velmi rychle.

Na závěr chceme říci, že Vaše krása a mládí jsou ve vašich rukou. Naše programy proti celulitidě, znalosti, zkušenosti a technologie Vám pomohou dosáhnout nejlepšího výsledku.