Péče o tělo

Уход за телом

Všichni známe přísloví “Ve zdravém těle zdravý duch”, ale málokdo si uvědomuje, jak pravdivé toto tvrzení je. Často je naše emoční stav závislý na tom, jak vypadáme a zejména na tom, jak je naše tělo zdravé. Udržování fyzické kondice je důležité a dodává nám sílu a sebejistotu. Ale to není všechno. Kromě toho je také důležitá péče o naše tělo. V této sekci jsou shromážděny všechny nezbytné služby, které Vám pomohou dlouho zůstat ve skvělé kondici, prodloužit mládí a zachovat krásu.

Anticelulitidní programy – jsou to nezbytné procedury zaměřené na působení na podkožní tukové buňky. Lymfodrenáž urychluje pohyb lymfy lymfatickým systémem, což snižuje otoky, zlepšuje buněčný metabolismus a zásobuje buňky kyslíkem. Velmi efektivní je ve spojení s peelingem, detoxikačními zábaly, masáží, přístrojovými procedurami jako je presoterapie, kavitace, RF – lifting, elektrostimulace. Na závěr doporučeno zpevnit pokožku pomocí algínátových masek a obalů s řasami. Po komplexu těchto procedur Vás váš tvar jednoduše ohromí.

Masáž těla – je jedna z nejoblíbenějších procedur. V našem centru nabízíme více než 15 druhů masáže. Vždy dokážeme vybrat nejúčinnější druh právě pro Vás.

Přístrojové procedury – mohou být samostatně nebo v kombinace s masáží, peelingem a zábaly. V současné době nabízíme více než 15 druhů přístrojových procedur v našem centru. Naši specialisté jsou vždy ve střehu novinkám v oblasti krásy a zdraví, pravidelně se vzdělávají v nových technikách a metodách. Proto se seznam vybavení neustále rozšiřuje nebo se mění.

Peeling – kosmetický postup, který se používá samostatně nebo jako příprava v programech spojených s omlazením a zdravím naší pleti.

Kosmetické programy – v této sekci naleznete různé komplexní procedury zaměřené na specializované výsledky. Používáme kosmetiku Derma Series vyrobenou ve Švýcarsku, Německu, Francii.

Je třeba poznamenat, že tyto procedury jsou velmi oblíbené nejen u žen, ale i u mužů. Potřeba masáže vzniká při fyzické přetížení nebo naopak, když začínají bolesti způsobené neaktivním (kancelářským) životním stylem. Peeling je také procedura vhodná pro muže, je nutná pro obnovu kůže. Mikroproudová terapie obnovuje atrofovaná svalová vlákna. Kavitace je nechirurgické odstranění nahromadění tuku.

Více podrobností o každé z těchto služeb si můžete přečíst v příslušné sekci našeho webu nebo se dozvíte při návštěvě našeho centra.

Navštivte nás a buďte zdraví.

Péče o tělo
уход за телом