Dechová gymnastika
    Antistress
    800.00 
    60 min

Antistress.

 

Současný život a události kolem nás vyžadují naši neustálou pozornost. Internetové technologie a mobilní komunikace změnily každodenní život a přenesly nás do stavu “vždy online”. Rychlost života a objem informací se několikanásobně zvýšily ve srovnání s tím, co bylo ještě před 20 lety. Je třeba všechno toto umět vnímat, filtrovat, zapamatovat si a využít.

Zvládat stres je jedním z nejdůležitějších úkolů moderního člověka. A to nejen v práci, v obchodních záležitostech a podnikání, ale také doma s rodinou a blízkými, s přáteli. Vždyť člověk, který je dlouhodobě vystaven stresu, se stává emocionálně nestabilním. Navíc je to vždy spojeno se sníženou imunitou, častými nemocemi a sníženou kvalitou života. Důvodů, proč konkrétní osoba nemůže zvládnout stres, může být mnoho. Od individuálních vlastností charakteru až po stav, kdy se člověku se zda že je v nekonečném řetězci problémů a prostě nerozumí a nevědí jak z toho ven. Samozřejmě existují lidé, kteří sami umějí “restartovat a dobit baterky” po dlouhodobém emočním zatížení, nebo jsou od přírody odolní vůči stresu.

Ale co mají dělat ti, které si s tím neumějí poradit sami? V tomto případě pomáhá konzultace odborníka, a právě s tím Vám pomůžeme v našem Centru.

Program proti stresu představuje komplex léčebných a preventivních kroků zaměřených na emocionální a psychologické uvolnění a vnitřní rovnováhu. Díky tomu se člověk vrací k plnohodnotnému a aktivnímu životu. Je zvlášť prospěšný pro ty, kdo trvale zažívají zvýšené duševní a emocionální zatížení, pracují v režimu neustálého přijímání složitých rozhodnutí. Mezi nimi jsou i lidí, kteří prožívají silný stres v osobním nebo každodenním životě. To může být spojeno s rozvodem, přestěhováním a adaptací v jiné zemi, nedostatkem sociálních kontaktů a dalším.

Co náš program antistress  zahrnuje:

Všechny metody jsou založeny na individuálním přístupu a zohledňují charakteristiku člověka, jeho životní styl, stravování, povolání, aktivity a jine. Povinnou podmínkou je, aby pacient dodržoval všechny pokyny odborníka. Umíme Vám nejenom nabídnout zlepšeni životního stylu a duševního zdraví, ale naučíme Vás stres zvládat a jak duševní klid a zdraví udržet.