Provádíme kurzy ve třech oblastech:

7 důvodů, proč si vybrat vzdělávání u nás:

  1. Každý vzdělávací kurz se skládá z 30 % teorie a 70 % praxe.
  2. Teorie – stručné podání, strukturované znalosti.
  3. Praxe – tři typy praktických cvičení. Na konci vzdělávání budete opravdu schopni všechno dělat sami.
  4. Získáte doporučení pro komunikaci s klienty.
  5. Získáte doporučení pro organizaci vlastního podnikání a výběr vybavení.
  6. Udělujeme certifikát.
  7. Stáž a zaměstnání v našem centru.

 

Aktuální kurzy:

Kosmetička/ kosmetolog  – lekce mohou být individuální nebo skupinové. Vzdělávací program je rozdělen na teoretickou a praktickou část. Můžete se naučit estetickou kosmetiku nebo nechirurgickou plastiku obličeje. Rádi vám předáme strukturovaně veškeré znalosti, které jsme získali během mnoha let studia na různých kurzech a seminářích v Evropě (potvrzeno diplomem a certifikátem). Můžete se také naučit autorské programy pro omlazení pleti obličeje, krku a dekoltu.

Po dokončení kurzů můžete ihned začít pracovat.

Bonus: Získáte praktická doporučení pro úspěšné otevření vlastního salonu.

 

Masáž obličeje – lekce mohou být individuální nebo skupinové. Vzdělávací program je rozdělen na teoretickou a praktickou část, s možností absolvovat základní nebo pokročilou úroveň. Podrobnější informace naleznete v příslušné sekci služeb nebo pomocí odkazu na začátku odstavce.

Po dokončení kurzů můžete ihned začít pracovat.

 

Masáž těla – lekce mohou být individuální nebo skupinové. Vzdělávací program je rozdělen na teoretickou a praktickou část, s možností absolvovat základní nebo pokročilou úroveň. Podrobnější informace naleznete v příslušné sekci služeb nebo pomocí odkazu na začátku odstavce.

Po dokončení kurzů můžete ihned začít pracovat.

Bonus: Získáte praktická doporučení pro úspěšné otevření vlastního salonu.

 

Po úspěšném dokončení našich kurzů studenti obdrží certifikát a budou mít možnost (za předpokladu dostupných pracovních míst) stáže nebo plnohodnotné zaměstnání v našem centru. Proč je to užitečné? Teoretické a praktické znalosti, které získáte během vzdělávání, je třeba zpevnit prací s reálnými pacienty. Pak se znalosti přemění na dovednosti a později na zkušenosti. Navíc je obrovskou výhodou, když v začátcích je váš učitel a mentor po ruce a může Vám poskytnout správné rady, když je to potřeba.